| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 8,100 KM |
| First registration | 05/2025 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Exterior color | Black |
| 535 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 17,200 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 05/2025 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Exterior color | Blue |
| 464 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 27,800 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 08/2024 |
| kW / HP | 152 kW/207 PS KW/207 HP |
| Exterior color | Black |
| 441 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Silver |
| 649 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Blue |
| 637 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Silver |
| 637 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Gray |
| 611 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Black |
| 611 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 37,000 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Blue |
| 593 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 9,990 KM |
| Body Style | Van |
| kW / HP | HPKW 90 kW/121 PS KW/121 HP |
| Exterior color | Gray |
| 585 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 11,141 KM |
| Body Style | Van |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Black |
| 900 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Body Style | Van |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | White |
| 903 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 22,800 KM |
| Body Style | Van |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Gray |
| 777 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Gray |
| 739 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Gray |
| 729 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Van |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Silver |
| 700 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 2,500 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 195 kW/261 PS KW/261 HP |
| 698 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 22,490 KM |
| Body Style | Van |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Gray |
| 698 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 100 KM |
| Body Style | Van |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Exterior color | Gray |
| 689 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Black |
| 688 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.