| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 471 kW/632 PS KW/632 HP |
| Exterior color | Blue |
| 2,157 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 22,006 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2023 |
| kW / HP | HPKW 400 kW/536 PS KW/536 HP |
| Exterior color | Gray |
| 1,605 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 22,006 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2023 |
| kW / HP | HPKW 400 kW/536 PS KW/536 HP |
| Exterior color | Gray |
| 1,605 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 4,050 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 390 kW/523 PS KW/523 HP |
| Exterior color | Black |
| 1,423 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 4,050 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 390 kW/523 PS KW/523 HP |
| Exterior color | Blue |
| 1,354 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 4,050 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 390 kW/523 PS KW/523 HP |
| Exterior color | Black |
| 1,354 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 4,050 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 390 kW/523 PS KW/523 HP |
| Exterior color | Gray |
| 1,342 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 4,050 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 390 kW/523 PS KW/523 HP |
| Exterior color | Gray |
| 1,342 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 13,118 KM |
| Body Style | Coupe |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Red |
| 1,179 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 15,000 KM |
| Body Style | Van |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Exterior color | Black |
| 769 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Body Style | Van |
| kW / HP | HPKW 132 kW/177 PS KW/177 HP |
| Exterior color | Black |
| 663 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Black |
| 593 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Gray |
| 593 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Gray |
| 593 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Orange |
| 564 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Blue |
| 564 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 116 kW/156 PS KW/156 HP |
| Exterior color | Black |
| 564 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | White |
| 536 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 136 kW/182 PS KW/182 HP |
| Exterior color | Gray |
| 529 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 136 kW/182 PS KW/182 HP |
| Exterior color | Gray |
| 529 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.