| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 05/2025 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 526 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 8 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 02/2026 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 547 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 5,900 KM |
| Erstzulassung | 12/2025 |
| kW / HP | 293 kW/398 PS KW/398 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 1,237 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 12,000 KM |
| Erstzulassung | 06/2025 |
| kW / HP | 120 kW/163 PS KW/163 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 721 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 6,999 KM |
| Erstzulassung | 10/2024 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 463 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 17,000 KM |
| Karosserieform | Kompakt |
| Erstzulassung | 03/2025 |
| kW / HP | 74 kW/101 PS KW/101 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 328 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 38,000 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 06/2023 |
| kW / HP | 242 kW/329 PS KW/329 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 765 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 52,000 KM |
| Erstzulassung | 06/2023 |
| kW / HP | 177 kW/241 PS KW/241 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 779 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Getriebe | Automatisch |
|---|---|
| Kilometerstand | 6,000 KM |
| Karosserieform | Kompakt |
| Erstzulassung | 10/2024 |
| kW / HP | 125 kW/170 PS KW/170 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 577 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Getriebe | Automatisch |
|---|---|
| Kilometerstand | 9,600 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | 125 kW/170 PS KW/170 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 579 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 24,000 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 04/2025 |
| kW / HP | 135 kW/184 PS KW/184 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 672 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 23,000 KM |
| Erstzulassung | 09/2024 |
| kW / HP | 85 kW/116 PS KW/116 HP |
| Aussenfarbe | Rot |
| 421 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Getriebe | Automatisch |
|---|---|
| Kilometerstand | 11,000 KM |
| Erstzulassung | 03/2025 |
| kW / HP | 120 kW/163 PS KW/163 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 757 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Getriebe | Automatisch |
|---|---|
| Kilometerstand | 39,000 KM |
| Erstzulassung | 04/2024 |
| kW / HP | 155 kW/211 PS KW/211 HP |
| Aussenfarbe | Grün |
| 764 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 11/2025 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 607 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Erstzulassung | 02/2026 |
| kW / HP | 116 kW/158 PS KW/158 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 560 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 14,000 KM |
| Erstzulassung | 03/2024 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 447 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 37,000 KM |
| Erstzulassung | 03/2024 |
| kW / HP | 135 kW/184 PS KW/184 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 629 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Getriebe | Automatisch |
|---|---|
| Kilometerstand | 16,000 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 11/2024 |
| kW / HP | 223 kW/303 PS KW/303 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 994 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Getriebe | Automatisch |
|---|---|
| Kilometerstand | 12,000 KM |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | 210 kW/286 PS KW/286 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 1,267 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.