| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 79,000 KM |
| First registration | 05/2009 |
| kW / HP | 283 kW/385 PS KW/385 HP |
| Exterior color | Black |
| 608 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20,000 KM |
| First registration | 01/2019 |
| kW / HP | 430 kW/585 PS KW/585 HP |
| Exterior color | Green |
| 2,313 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 39,000 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 08/2022 |
| kW / HP | 441 kW/600 PS KW/600 HP |
| Exterior color | Gray |
| 1,539 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 49,700 KM |
| First registration | 05/2017 |
| kW / HP | 331 kW/450 PS KW/450 HP |
| Exterior color | Gray |
| 1,854 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20,000 KM |
| First registration | 01/2019 |
| kW / HP | 430 kW/585 PS KW/585 HP |
| Exterior color | Green |
| 2,313 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 29,900 KM |
| First registration | 05/2019 |
| kW / HP | 375 kW/510 PS KW/510 HP |
| Exterior color | White |
| 1,038 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 61,000 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 04/2023 |
| kW / HP | 131 kW/178 PS KW/178 HP |
| Exterior color | White |
| 477 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 17,000 KM |
| First registration | 03/2025 |
| kW / HP | 74 kW/101 PS KW/101 HP |
| Exterior color | Black |
| 328 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 81,000 KM |
| First registration | 07/2023 |
| kW / HP | 84 kW/114 PS KW/114 HP |
| 321 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 31,000 KM |
| First registration | 06/2023 |
| kW / HP | 251 kW/341 PS KW/341 HP |
| Exterior color | Gray |
| 895 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 54,000 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 10/2023 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Exterior color | Gray |
| 622 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 34,000 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | 153 kW/208 PS KW/208 HP |
| Exterior color | Black |
| 720 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10,000 KM |
| First registration | 04/2025 |
| kW / HP | 240 kW/326 PS KW/326 HP |
| Exterior color | Black |
| 836 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 24,000 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 04/2025 |
| kW / HP | 135 kW/184 PS KW/184 HP |
| Exterior color | Blue |
| 672 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 44,587 KM |
| First registration | 04/2017 |
| kW / HP | 155 kW/211 PS KW/211 HP |
| Exterior color | Red |
| 450 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 1,600 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 11/2025 |
| kW / HP | 70 kW/95 PS KW/95 HP |
| Exterior color | White |
| 435 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 6,010 KM |
| First registration | 02/2025 |
| kW / HP | 132 kW/179 PS KW/179 HP |
| Exterior color | Blue |
| 463 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 9,700 KM |
| First registration | 04/2023 |
| kW / HP | 275 kW/374 PS KW/374 HP |
| Exterior color | Black |
| 865 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 12,000 KM |
| Body Style | Van |
| First registration | 03/2024 |
| kW / HP | 132 kW/179 PS KW/179 HP |
| Exterior color | Silver |
| 421 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 6,100 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 07/2025 |
| kW / HP | 107 kW/145 PS KW/145 HP |
| Exterior color | Red |
| 420 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.