| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 8,100 KM |
| Erstzulassung | 05/2025 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 535 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 17,200 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 05/2025 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 464 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 27,800 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 08/2024 |
| kW / HP | 152 kW/207 PS KW/207 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 441 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 649 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 637 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 637 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 611 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 611 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 37,000 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 593 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 9,990 KM |
| Karosserieform | Van |
| kW / HP | HPKW 90 kW/121 PS KW/121 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 585 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 11,141 KM |
| Karosserieform | Van |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 900 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Karosserieform | Van |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 903 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 22,800 KM |
| Karosserieform | Van |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 777 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 739 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 729 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | Van |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 700 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 2,500 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 195 kW/261 PS KW/261 HP |
| 698 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 22,490 KM |
| Karosserieform | Van |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 698 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 100 KM |
| Karosserieform | Van |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 689 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 688 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.