| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 4,050 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 390 kW/523 PS KW/523 HP |
| Exterior color | Black |
| 1,423 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 4,050 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 390 kW/523 PS KW/523 HP |
| Exterior color | Blue |
| 1,354 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 4,050 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 390 kW/523 PS KW/523 HP |
| Exterior color | Black |
| 1,354 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 4,050 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 390 kW/523 PS KW/523 HP |
| Exterior color | Gray |
| 1,342 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 4,050 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 390 kW/523 PS KW/523 HP |
| Exterior color | Gray |
| 1,342 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 4,000 KM |
| First registration | 03/2025 |
| kW / HP | 153 kW/208 PS KW/208 HP |
| Exterior color | Gray |
| 908 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 12,000 KM |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | 210 kW/286 PS KW/286 HP |
| Exterior color | Black |
| 1,267 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 81,000 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2023 |
| kW / HP | 250 kW/340 PS KW/340 HP |
| Exterior color | Blue |
| 794 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 19,000 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | 145 kW/197 PS KW/197 HP |
| Exterior color | Red |
| 836 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 7,000 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | 120 kW/163 PS KW/163 HP |
| Exterior color | Black |
| 629 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 8,000 KM |
| First registration | 10/2024 |
| kW / HP | 140 kW/190 PS KW/190 HP |
| Exterior color | Black |
| 823 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 12,000 KM |
| First registration | 03/2025 |
| kW / HP | 125 kW/170 PS KW/170 HP |
| Exterior color | Gray |
| 737 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 79,000 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 04/2024 |
| kW / HP | 140 kW/190 PS KW/190 HP |
| Exterior color | Black |
| 559 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 8,000 KM |
| First registration | 09/2025 |
| kW / HP | 259 kW/352 PS KW/352 HP |
| Exterior color | Gray |
| 1,494 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 9,700 KM |
| First registration | 04/2023 |
| kW / HP | 275 kW/374 PS KW/374 HP |
| Exterior color | Black |
| 865 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 6,800 KM |
| First registration | 09/2025 |
| kW / HP | 360 kW/489 PS KW/489 HP |
| Exterior color | Gray |
| 1,423 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 8,300 KM |
| First registration | 03/2025 |
| kW / HP | 153 kW/208 PS KW/208 HP |
| Exterior color | Gray |
| 864 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 6,100 KM |
| First registration | 03/2025 |
| kW / HP | 153 kW/208 PS KW/208 HP |
| Exterior color | Gray |
| 864 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 25,500 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 04/2025 |
| kW / HP | 140 kW/190 PS KW/190 HP |
| Exterior color | Black |
| 691 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10,000 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 09/2024 |
| kW / HP | 140 kW/190 PS KW/190 HP |
| Exterior color | Black |
| 737 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.