| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 4,050 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 390 kW/523 PS KW/523 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 1,423 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 4,050 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 390 kW/523 PS KW/523 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 1,354 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 4,050 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 390 kW/523 PS KW/523 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 1,354 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 4,050 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 390 kW/523 PS KW/523 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 1,342 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 4,050 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 390 kW/523 PS KW/523 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 1,342 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 4,000 KM |
| Erstzulassung | 03/2025 |
| kW / HP | 153 kW/208 PS KW/208 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 908 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 12,000 KM |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | 210 kW/286 PS KW/286 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 1,267 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 81,000 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2023 |
| kW / HP | 250 kW/340 PS KW/340 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 794 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 19,000 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | 145 kW/197 PS KW/197 HP |
| Aussenfarbe | Rot |
| 836 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 7,000 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | 120 kW/163 PS KW/163 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 629 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 8,000 KM |
| Erstzulassung | 10/2024 |
| kW / HP | 140 kW/190 PS KW/190 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 823 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 12,000 KM |
| Erstzulassung | 03/2025 |
| kW / HP | 125 kW/170 PS KW/170 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 737 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 79,000 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 04/2024 |
| kW / HP | 140 kW/190 PS KW/190 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 559 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 8,000 KM |
| Erstzulassung | 09/2025 |
| kW / HP | 259 kW/352 PS KW/352 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 1,494 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 9,700 KM |
| Erstzulassung | 04/2023 |
| kW / HP | 275 kW/374 PS KW/374 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 865 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Getriebe | Automatisch |
|---|---|
| Kilometerstand | 6,800 KM |
| Erstzulassung | 09/2025 |
| kW / HP | 360 kW/489 PS KW/489 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 1,423 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 8,300 KM |
| Erstzulassung | 03/2025 |
| kW / HP | 153 kW/208 PS KW/208 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 864 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 6,100 KM |
| Erstzulassung | 03/2025 |
| kW / HP | 153 kW/208 PS KW/208 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 864 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 25,500 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 04/2025 |
| kW / HP | 140 kW/190 PS KW/190 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 691 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10,000 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 09/2024 |
| kW / HP | 140 kW/190 PS KW/190 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 737 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.