| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 22,006 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2023 |
| kW / HP | HPKW 400 kW/536 PS KW/536 HP |
| Exterior color | Gray |
| 1,605 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 22,006 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2023 |
| kW / HP | HPKW 400 kW/536 PS KW/536 HP |
| Exterior color | Gray |
| 1,605 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 13,118 KM |
| Body Style | Coupe |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Red |
| 1,179 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 15,000 KM |
| Body Style | Van |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Exterior color | Black |
| 769 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 29,900 KM |
| First registration | 05/2019 |
| kW / HP | 375 kW/510 PS KW/510 HP |
| Exterior color | White |
| 1,038 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 24,900 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 04/2025 |
| kW / HP | 280 kW/381 PS KW/381 HP |
| Exterior color | Gray |
| 1,624 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 15 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 03/2025 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Exterior color | Gray |
| 579 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 150 KM |
| First registration | 02/2024 |
| kW / HP | 430 kW/585 PS KW/585 HP |
| Exterior color | Brown |
| 3,001 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 2,450 KM |
| Body Style | Coupe |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Gray |
| 1,085 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 3,219 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Black |
| 971 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 44,587 KM |
| First registration | 04/2017 |
| kW / HP | 155 kW/211 PS KW/211 HP |
| Exterior color | Red |
| 448 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 17,655 KM |
| Body Style | Van |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 140 kW/188 PS KW/188 HP |
| Exterior color | Yellow |
| 1,248 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 4,915 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2023 |
| kW / HP | HPKW 460 kW/617 PS KW/617 HP |
| Exterior color | Black |
| 1,235 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 4,915 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2023 |
| kW / HP | HPKW 460 kW/617 PS KW/617 HP |
| Exterior color | Black |
| 1,235 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 27,384 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 265 kW/355 PS KW/355 HP |
| Exterior color | Black |
| 1,141 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 24,900 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Red |
| 981 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 6,875 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Green |
| 942 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 16,472 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 165 kW/221 PS KW/221 HP |
| Exterior color | Black |
| 786 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 7,762 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 140 kW/188 PS KW/188 HP |
| Exterior color | White |
| 717 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 40,308 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Exterior color | White |
| 621 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.