| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 22,006 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2023 |
| kW / HP | HPKW 400 kW/536 PS KW/536 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 1,605 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 22,006 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2023 |
| kW / HP | HPKW 400 kW/536 PS KW/536 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 1,605 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 13,118 KM |
| Karosserieform | Coupe |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Rot |
| 1,179 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15,000 KM |
| Karosserieform | Van |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 769 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 29,900 KM |
| Erstzulassung | 05/2019 |
| kW / HP | 375 kW/510 PS KW/510 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 1,038 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 24,900 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 04/2025 |
| kW / HP | 280 kW/381 PS KW/381 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 1,624 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 03/2025 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 579 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 150 KM |
| Erstzulassung | 02/2024 |
| kW / HP | 430 kW/585 PS KW/585 HP |
| Aussenfarbe | Braun |
| 3,001 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 2,450 KM |
| Karosserieform | Coupe |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 1,085 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 3,219 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 971 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 44,587 KM |
| Erstzulassung | 04/2017 |
| kW / HP | 155 kW/211 PS KW/211 HP |
| Aussenfarbe | Rot |
| 448 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 17,655 KM |
| Karosserieform | Van |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 140 kW/188 PS KW/188 HP |
| Aussenfarbe | Gelb |
| 1,248 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 4,915 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2023 |
| kW / HP | HPKW 460 kW/617 PS KW/617 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 1,235 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 4,915 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2023 |
| kW / HP | HPKW 460 kW/617 PS KW/617 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 1,235 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 27,384 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 265 kW/355 PS KW/355 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 1,141 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 24,900 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Rot |
| 981 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 6,875 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Grün |
| 942 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 16,472 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 165 kW/221 PS KW/221 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 786 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 7,762 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 140 kW/188 PS KW/188 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 717 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 40,308 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 621 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.