| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 471 kW/632 PS KW/632 HP |
| Exterior color | Blue |
| 2,157 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 9,890 KM |
| Body Style | Compact |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 70 kW/94 PS KW/94 HP |
| Exterior color | White |
| 482 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 8,700 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2023 |
| kW / HP | 150 kW/204 PS KW/204 HP |
| Exterior color | Blue |
| 464 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 38,400 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Exterior color | Blue |
| 520 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 29,100 KM |
| First registration | 01/2023 |
| kW / HP | 251 kW/341 PS KW/341 HP |
| Exterior color | Black |
| 878 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 31,000 KM |
| First registration | 06/2023 |
| kW / HP | 251 kW/341 PS KW/341 HP |
| Exterior color | Gray |
| 895 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Exterior color | Gray |
| 978 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 25,600 KM |
| First registration | 06/2023 |
| kW / HP | 251 kW/341 PS KW/341 HP |
| Exterior color | White |
| 878 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Exterior color | Red |
| 955 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 24,713 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 253 kW/339 PS KW/339 HP |
| Exterior color | Black |
| 954 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Exterior color | Gray |
| 902 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 25 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Exterior color | Gray |
| 678 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 27,845 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Black |
| 642 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 17,450 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | White |
| 607 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 25 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Black |
| 595 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 25 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Gray |
| 595 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 24,100 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 03/2023 |
| kW / HP | 150 kW/204 PS KW/204 HP |
| Exterior color | Black |
| 507 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 9,555 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 228 kW/306 PS KW/306 HP |
| Exterior color | White |
| 678 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 36,000 KM |
| First registration | 04/2023 |
| kW / HP | 150 kW/204 PS KW/204 HP |
| Exterior color | Black |
| 679 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 11,000 KM |
| First registration | 02/2023 |
| kW / HP | 251 kW/341 PS KW/341 HP |
| Exterior color | Black |
| 930 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.