| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 471 kW/632 PS KW/632 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 2,157 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 9,890 KM |
| Karosserieform | Kompakt |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 70 kW/94 PS KW/94 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 482 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Getriebe | Automatisch |
|---|---|
| Kilometerstand | 8,700 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2023 |
| kW / HP | 150 kW/204 PS KW/204 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 464 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 38,400 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 520 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 29,100 KM |
| Erstzulassung | 01/2023 |
| kW / HP | 251 kW/341 PS KW/341 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 878 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 31,000 KM |
| Erstzulassung | 06/2023 |
| kW / HP | 251 kW/341 PS KW/341 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 895 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 978 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 25,600 KM |
| Erstzulassung | 06/2023 |
| kW / HP | 251 kW/341 PS KW/341 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 878 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Rot |
| 955 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 24,713 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 253 kW/339 PS KW/339 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 954 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 902 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 25 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 678 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 27,845 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 642 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 17,450 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 607 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 25 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 595 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 25 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 595 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Getriebe | Automatisch |
|---|---|
| Kilometerstand | 24,100 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 03/2023 |
| kW / HP | 150 kW/204 PS KW/204 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 507 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 9,555 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 228 kW/306 PS KW/306 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 678 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 36,000 KM |
| Erstzulassung | 04/2023 |
| kW / HP | 150 kW/204 PS KW/204 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 679 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 11,000 KM |
| Erstzulassung | 02/2023 |
| kW / HP | 251 kW/341 PS KW/341 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 930 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.