| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | White |
| 527 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 19,696 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Brown |
| 497 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Blue |
| 455 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | White |
| 455 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 33,900 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 103 kW/138 PS KW/138 HP |
| Exterior color | White |
| 422 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| 419 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| 419 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| 419 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | Silver |
| 407 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 14,401 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | Black |
| 390 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 22,752 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | Silver |
| 389 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 17,915 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | Silver |
| 389 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 16,154 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| 388 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20,172 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | Black |
| 388 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20,257 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | Black |
| 388 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 18,754 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | Black |
| 387 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 22,238 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | Silver |
| 387 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 21,503 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | Black |
| 387 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 24,808 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| 386 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 31,117 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | Black |
| 380 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.