| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 19,440 KM |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | White |
| 825 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 19,398 KM |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Blue |
| 777 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 5,689 KM |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 315 kW/422 PS KW/422 HP |
| Exterior color | Blue |
| 642 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 15,470 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Silver |
| 638 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 24,677 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Black |
| 630 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 22,932 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | White |
| 838 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 28,280 KM |
| First registration | 01/2023 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Black |
| 779 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 21,088 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 335 kW/449 PS KW/449 HP |
| Exterior color | Black |
| 767 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 27,352 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Silver |
| 767 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 26,202 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 335 kW/449 PS KW/449 HP |
| Exterior color | White |
| 767 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 26,450 KM |
| First registration | 01/2021 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Black |
| 743 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 27,734 KM |
| First registration | 01/2021 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Black |
| 742 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 256 KM |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Exterior color | Blue |
| 688 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 40,300 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Black |
| 673 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 14,009 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Black |
| 638 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 23,804 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | White |
| 631 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 1,123 KM |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 228 kW/306 PS KW/306 HP |
| Exterior color | Gray |
| 1,258 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 27,942 KM |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 228 kW/306 PS KW/306 HP |
| Exterior color | Red |
| 1,156 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 21,300 KM |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Red |
| 1,036 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 9,793 KM |
| First registration | 01/2023 |
| kW / HP | HPKW 228 kW/306 PS KW/306 HP |
| Exterior color | White |
| 987 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.