| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Van |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 130 kW/174 PS KW/174 HP |
| Exterior color | Green |
| 722 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Blue |
| 602 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 34,857 KM |
| Body Style | Van |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Gray |
| 595 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 31,940 KM |
| Body Style | Van |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Black |
| 551 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 18,628 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Gray |
| 541 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 12,472 KM |
| Body Style | Van |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | White |
| 520 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | White |
| 517 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | Gray |
| 510 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 11,150 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Gray |
| 506 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 14,455 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Gray |
| 505 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 28,333 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Gray |
| 499 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 25,371 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Gray |
| 497 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 27,024 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Gray |
| 497 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 25,965 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Gray |
| 497 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 25,406 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Gray |
| 497 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Compact |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Yellow |
| 452 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Silver |
| 439 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Silver |
| 435 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 3,826 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Gray |
| 428 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 3,178 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Gray |
| 426 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.