| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 103 kW/138 PS KW/138 HP |
| Exterior color | Gray |
| 489 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20,300 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 103 kW/138 PS KW/138 HP |
| Exterior color | Black |
| 476 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 18,800 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 103 kW/138 PS KW/138 HP |
| Exterior color | Gray |
| 474 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 16,700 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 103 kW/138 PS KW/138 HP |
| Exterior color | White |
| 462 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 21,900 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 103 kW/138 PS KW/138 HP |
| Exterior color | Red |
| 455 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 17,700 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 103 kW/138 PS KW/138 HP |
| Exterior color | White |
| 446 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 2 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 187 kW/251 PS KW/251 HP |
| Exterior color | Black |
| 856 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 999 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 190 kW/255 PS KW/255 HP |
| Exterior color | Black |
| 681 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 999 KM |
| Body Style | Convertible/Roadster |
| kW / HP | HPKW 97 kW/130 PS KW/130 HP |
| Exterior color | Black |
| 640 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Compact |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Exterior color | Black |
| 494 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 11,621 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2023 |
| kW / HP | HPKW 68 kW/91 PS KW/91 HP |
| Exterior color | White |
| 378 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 45,000 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 187 kW/251 PS KW/251 HP |
| Exterior color | Beige |
| 767 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 103 kW/138 PS KW/138 HP |
| Exterior color | Black |
| 483 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 19,877 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 121 kW/162 PS KW/162 HP |
| Exterior color | Gray |
| 490 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 15,438 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 137 kW/184 PS KW/184 HP |
| Exterior color | Red |
| 518 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 999 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 187 kW/251 PS KW/251 HP |
| Exterior color | Black |
| 941 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 47,328 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 143 kW/192 PS KW/192 HP |
| Exterior color | Black |
| 520 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 187 kW/251 PS KW/251 HP |
| Exterior color | White |
| 842 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 2 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 241 kW/323 PS KW/323 HP |
| Exterior color | Red |
| 769 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 999 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Exterior color | Black |
| 512 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.