| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | Van |
| kW / HP | HPKW 125 kW/168 PS KW/168 HP |
| Exterior color | Gray |
| 667 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 18,278 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 147 kW/197 PS KW/197 HP |
| Exterior color | Gray |
| 534 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 116 kW/156 PS KW/156 HP |
| Exterior color | Blue |
| 494 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 15 KM |
| Body Style | Compact |
| kW / HP | HPKW 80 kW/107 PS KW/107 HP |
| Exterior color | White |
| 367 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20 KM |
| Body Style | Compact |
| kW / HP | HPKW 80 kW/107 PS KW/107 HP |
| Exterior color | White |
| 367 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | Van |
| kW / HP | HPKW 125 kW/168 PS KW/168 HP |
| Exterior color | Silver |
| 671 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | Van |
| kW / HP | HPKW 125 kW/168 PS KW/168 HP |
| Exterior color | Red |
| 663 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 24,305 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 147 kW/197 PS KW/197 HP |
| Exterior color | White |
| 623 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 109 kW/146 PS KW/146 HP |
| Exterior color | White |
| 593 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 109 kW/146 PS KW/146 HP |
| Exterior color | Gray |
| 593 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 32,944 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 147 kW/197 PS KW/197 HP |
| Exterior color | White |
| 578 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 109 kW/146 PS KW/146 HP |
| Exterior color | Red |
| 585 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 109 kW/146 PS KW/146 HP |
| Exterior color | Black |
| 585 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 109 kW/146 PS KW/146 HP |
| Exterior color | Gray |
| 585 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 109 kW/146 PS KW/146 HP |
| Exterior color | Red |
| 578 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 109 kW/146 PS KW/146 HP |
| Exterior color | Red |
| 578 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 27,083 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 147 kW/197 PS KW/197 HP |
| Exterior color | White |
| 565 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 27,939 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 147 kW/197 PS KW/197 HP |
| Exterior color | Gray |
| 535 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 116 kW/156 PS KW/156 HP |
| Exterior color | Blue |
| 494 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 116 kW/156 PS KW/156 HP |
| Exterior color | Blue |
| 494 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.