| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | Black |
| 480 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | Black |
| 480 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 6,200 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | Gray |
| 424 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | White |
| 509 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | Silver |
| 509 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | White |
| 500 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | White |
| 460 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 5,080 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | White |
| 465 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 5,050 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | White |
| 450 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 6,200 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | Gray |
| 438 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 2,669 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | Gray |
| 438 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 2,950 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | Gray |
| 438 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 2,300 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | Gray |
| 438 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 8,500 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | Gray |
| 438 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 1,100 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | Gray |
| 438 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 4,300 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | White |
| 424 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 4,130 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | Gray |
| 424 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 3,400 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | Gray |
| 424 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 10,990 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | White |
| 424 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 2,950 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | Gray |
| 424 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.