| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 176 kW/236 PS KW/236 HP |
| Exterior color | Black |
| 642 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 176 kW/236 PS KW/236 HP |
| Exterior color | Gray |
| 642 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 176 kW/236 PS KW/236 HP |
| Exterior color | Gray |
| 603 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 158 kW/212 PS KW/212 HP |
| Exterior color | Green |
| 552 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 168 kW/225 PS KW/225 HP |
| Exterior color | Black |
| 665 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Gray |
| 578 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 158 kW/212 PS KW/212 HP |
| Exterior color | Red |
| 561 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 158 kW/212 PS KW/212 HP |
| Exterior color | Blue |
| 547 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Gray |
| 534 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Gray |
| 523 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 2 KM |
| Body Style | Compact |
| kW / HP | HPKW 66 kW/89 PS KW/89 HP |
| Exterior color | Blue |
| 392 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 2 KM |
| Body Style | Compact |
| kW / HP | HPKW 66 kW/89 PS KW/89 HP |
| Exterior color | Blue |
| 392 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 2 KM |
| Body Style | Compact |
| kW / HP | HPKW 66 kW/89 PS KW/89 HP |
| Exterior color | Blue |
| 392 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Compact |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 46 kW/62 PS KW/62 HP |
| Exterior color | Gray |
| 317 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20 KM |
| First registration | 02/2026 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Exterior color | Gray |
| 515 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 158 kW/212 PS KW/212 HP |
| Exterior color | Black |
| 885 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Red |
| 613 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 176 kW/236 PS KW/236 HP |
| Exterior color | Blue |
| 600 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 176 kW/236 PS KW/236 HP |
| Exterior color | Blue |
| 600 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 176 kW/236 PS KW/236 HP |
| Exterior color | Green |
| 600 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.