| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Blue |
| 561 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Van |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | Gray |
| 500 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Van |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | Gray |
| 500 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 106 kW/142 PS KW/142 HP |
| Exterior color | Gray |
| 451 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Black |
| 451 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 106 kW/142 PS KW/142 HP |
| Exterior color | Black |
| 451 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 106 kW/142 PS KW/142 HP |
| Exterior color | Black |
| 451 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Van |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | Black |
| 433 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 11,718 KM |
| Body Style | Van |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | Gray |
| 427 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Van |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | White |
| 425 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 25,962 KM |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | White |
| 399 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 26,107 KM |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | White |
| 384 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 27,129 KM |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | White |
| 384 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 34,782 KM |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 121 kW/162 PS KW/162 HP |
| Exterior color | White |
| 384 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 36,629 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Gray |
| 384 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Van |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | Gray |
| 534 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Van |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Exterior color | Gray |
| 534 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Van |
| kW / HP | HPKW 75 kW/101 PS KW/101 HP |
| Exterior color | Black |
| 467 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Compact |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 74 kW/99 PS KW/99 HP |
| Exterior color | Gray |
| 354 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Compact |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 74 kW/99 PS KW/99 HP |
| Exterior color | Gray |
| 354 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.