| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 1,500 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Exterior color | Gray |
| 729 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 25,900 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Red |
| 728 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20,200 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Black |
| 633 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 38,890 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Black |
| 689 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 7,500 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 315 kW/422 PS KW/422 HP |
| Exterior color | Gray |
| 688 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 43,490 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Gray |
| 681 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 40,300 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Black |
| 673 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 41,100 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Gray |
| 658 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 47,800 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Black |
| 658 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 44,200 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Gray |
| 658 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 48,590 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Gray |
| 667 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 46,200 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Gray |
| 646 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 47,700 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Gray |
| 659 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50,450 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Gray |
| 659 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 43,300 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Exterior color | Gray |
| 659 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 12,900 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Gray |
| 659 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 23,600 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Blue |
| 630 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 26,400 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Blue |
| 630 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 26,900 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Gray |
| 630 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 26,500 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Exterior color | Black |
| 611 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.