| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 16,920 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Black |
| 516 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Exterior color | Gray |
| 479 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 38,418 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Gray |
| 451 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 11,999 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 06/2025 |
| kW / HP | 245 kW/333 PS KW/333 HP |
| Exterior color | Black |
| 794 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 25 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Exterior color | Black |
| 479 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 6,674 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Exterior color | Blue |
| 476 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 24,350 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 221 kW/296 PS KW/296 HP |
| Exterior color | White |
| 642 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Silver |
| 550 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 7,905 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Gray |
| 530 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 13,710 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 221 kW/296 PS KW/296 HP |
| Exterior color | Black |
| 698 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 24,600 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 200 kW/268 PS KW/268 HP |
| Exterior color | Silver |
| 669 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20 KM |
| Body Style | Station wagon |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Blue |
| 615 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 12,720 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Gray |
| 516 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 14,920 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 245 kW/329 PS KW/329 HP |
| Exterior color | Black |
| 874 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 27,850 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 195 kW/261 PS KW/261 HP |
| Exterior color | Gray |
| 614 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 25,280 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 195 kW/261 PS KW/261 HP |
| Exterior color | Gray |
| 614 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 19,280 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | Black |
| 516 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 49,787 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 05/2021 |
| kW / HP | 235 kW/320 PS KW/320 HP |
| Exterior color | White |
| 579 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 13,450 KM |
| Body Style | Sedan |
| kW / HP | HPKW 245 kW/329 PS KW/329 HP |
| Exterior color | Blue |
| 852 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20,701 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2023 |
| kW / HP | HPKW 235 kW/315 PS KW/315 HP |
| Exterior color | Black |
| 609 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.