| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 990 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 83 kW/111 PS KW/111 HP |
| Exterior color | Orange |
| 460 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Blue |
| 437 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | White |
| 437 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Orange |
| 445 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Blue |
| 445 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | White |
| 445 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Orange |
| 438 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Green |
| 468 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Black |
| 468 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Silver |
| 461 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Green |
| 461 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Blue |
| 461 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Black |
| 461 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Blue |
| 461 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Silver |
| 457 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | White |
| 457 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | White |
| 448 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 20 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Orange |
| 472 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | Black |
| 402 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Orange |
| 445 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.