| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 21,940 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 170 kW/228 PS KW/228 HP |
| Exterior color | White |
| 600 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 2,620 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 170 kW/228 PS KW/228 HP |
| Exterior color | Silver |
| 607 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 13,120 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 170 kW/228 PS KW/228 HP |
| Exterior color | White |
| 600 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 6,700 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 170 kW/228 PS KW/228 HP |
| Exterior color | Silver |
| 623 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 11,400 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 170 kW/228 PS KW/228 HP |
| Exterior color | Silver |
| 600 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 22,950 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 170 kW/228 PS KW/228 HP |
| Exterior color | White |
| 600 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10,870 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 170 kW/228 PS KW/228 HP |
| Exterior color | White |
| 624 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 12,200 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 170 kW/228 PS KW/228 HP |
| Exterior color | Silver |
| 617 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 13,440 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 170 kW/228 PS KW/228 HP |
| Exterior color | Silver |
| 614 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 19,850 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 170 kW/228 PS KW/228 HP |
| Exterior color | White |
| 617 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 7,900 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 240 kW/322 PS KW/322 HP |
| 730 € per month VAT incl. |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 19,999 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 170 kW/228 PS KW/228 HP |
| Exterior color | White |
| 632 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.