| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Silver |
| 611 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Gray |
| 622 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 83,000 KM |
| First registration | 03/2023 |
| kW / HP | 130 kW/177 PS KW/177 HP |
| Exterior color | Black |
| 507 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Blue |
| 629 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | White |
| 575 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Gray |
| 567 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Gray |
| 567 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Gray |
| 567 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | White |
| 567 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 33,942 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Gray |
| 491 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 34,751 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Gray |
| 494 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Gray |
| 577 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Gray |
| 577 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Gray |
| 577 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Gray |
| 567 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 39,398 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Black |
| 498 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 36,943 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Gray |
| 486 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Van |
| First registration | 09/2025 |
| kW / HP | 107 kW/145 PS KW/145 HP |
| Exterior color | Blue |
| 535 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Gray |
| 575 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Gray |
| 575 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.