| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 40 KM |
| First registration | 10/2023 |
| kW / HP | 165 kW/224 PS KW/224 HP |
| Exterior color | Blue |
| 441 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 16,913 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Black |
| 511 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Silver |
| 564 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 12,000 KM |
| Body Style | Van |
| First registration | 03/2024 |
| kW / HP | 132 kW/179 PS KW/179 HP |
| Exterior color | Silver |
| 421 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 32,300 KM |
| First registration | 02/2023 |
| kW / HP | 165 kW/224 PS KW/224 HP |
| Exterior color | White |
| 404 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| First registration | 08/2025 |
| kW / HP | 107 kW/145 PS KW/145 HP |
| Exterior color | Gray |
| 507 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Silver |
| 516 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Black |
| 564 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Gray |
| 521 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 36,305 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Exterior color | Black |
| 496 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Blue |
| 517 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Blue |
| 564 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | White |
| 530 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Exterior color | White |
| 529 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 38,700 KM |
| First registration | 03/2024 |
| kW / HP | 132 kW/179 PS KW/179 HP |
| Exterior color | Blue |
| 406 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 6,100 KM |
| Body Style | Van |
| First registration | 04/2024 |
| kW / HP | 132 kW/179 PS KW/179 HP |
| Exterior color | Silver |
| 429 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| First registration | 07/2025 |
| kW / HP | 107 kW/145 PS KW/145 HP |
| Exterior color | Black |
| 493 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 26,000 KM |
| Body Style | Van |
| First registration | 08/2024 |
| kW / HP | 132 kW/179 PS KW/179 HP |
| Exterior color | Black |
| 417 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 19,200 KM |
| First registration | 03/2024 |
| kW / HP | 132 kW/179 PS KW/179 HP |
| Exterior color | Blue |
| 417 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 50 KM |
| Body Style | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Exterior color | Gray |
| 564 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.