| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 11,858 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Exterior color | Black |
| 661 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 3,298 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Exterior color | Blue |
| 829 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 15,789 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | White |
| 913 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 4,611 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Black |
| 788 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 12,974 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Exterior color | Gray |
| 726 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 8,106 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Gray |
| 859 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 19,597 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Blue |
| 773 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 23,292 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 125 kW/168 PS KW/168 HP |
| Exterior color | Blue |
| 647 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 17,141 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 125 kW/168 PS KW/168 HP |
| Exterior color | Black |
| 618 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 7,898 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Exterior color | Silver |
| 642 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 14,270 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 310 kW/416 PS KW/416 HP |
| Exterior color | Gray |
| 1,111 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 22,265 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Exterior color | Gray |
| 788 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 9,987 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Blue |
| 740 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 18,296 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 310 kW/416 PS KW/416 HP |
| Exterior color | White |
| 1,052 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 6,848 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Gray |
| 780 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 17,389 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Gray |
| 732 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 7,189 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Exterior color | Gray |
| 716 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 18,429 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Exterior color | Red |
| 824 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 11,663 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Exterior color | Blue |
| 711 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 19,789 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 147 kW/197 PS KW/197 HP |
| Exterior color | Red |
| 646 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.