| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 116 kW/156 PS KW/156 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 494 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 116 kW/156 PS KW/156 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 494 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 116 kW/156 PS KW/156 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 494 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 21,613 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 147 kW/197 PS KW/197 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 513 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 14,936 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 116 kW/156 PS KW/156 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 472 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 5,610 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 147 kW/197 PS KW/197 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 642 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 2,765 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 147 kW/197 PS KW/197 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 642 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 16,000 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 147 kW/197 PS KW/197 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 600 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 16,000 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 147 kW/197 PS KW/197 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 600 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 3,910 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 147 kW/197 PS KW/197 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 600 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 109 kW/146 PS KW/146 HP |
| Aussenfarbe | Rot |
| 578 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 109 kW/146 PS KW/146 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 578 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 109 kW/146 PS KW/146 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 578 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 109 kW/146 PS KW/146 HP |
| Aussenfarbe | Rot |
| 572 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 109 kW/146 PS KW/146 HP |
| Aussenfarbe | Rot |
| 572 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 116 kW/156 PS KW/156 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 494 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 1,001 KM |
| Karosserieform | Kompakt |
| kW / HP | HPKW 80 kW/107 PS KW/107 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 367 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | Van |
| kW / HP | HPKW 125 kW/168 PS KW/168 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 667 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 116 kW/156 PS KW/156 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 494 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15 KM |
| Karosserieform | Kompakt |
| kW / HP | HPKW 80 kW/107 PS KW/107 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 367 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.