| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 7 KM |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 520 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 7 KM |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 520 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 7,700 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 1,015 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10,900 KM |
| Erstzulassung | 02/2025 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 721 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 12,600 KM |
| Erstzulassung | 06/2023 |
| kW / HP | 251 kW/341 PS KW/341 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 921 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 1,027 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Rot |
| 965 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 717 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 717 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 46,000 KM |
| Erstzulassung | 10/2023 |
| kW / HP | 251 kW/341 PS KW/341 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 851 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 31,900 KM |
| Erstzulassung | 06/2023 |
| kW / HP | 251 kW/341 PS KW/341 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 878 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 36,400 KM |
| Erstzulassung | 04/2023 |
| kW / HP | 150 kW/204 PS KW/204 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 678 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10,900 KM |
| Erstzulassung | 07/2023 |
| kW / HP | 150 kW/204 PS KW/204 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 678 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 25 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 750 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 18,900 KM |
| Erstzulassung | 03/2023 |
| kW / HP | 251 kW/341 PS KW/341 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 907 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 8,400 KM |
| Erstzulassung | 06/2023 |
| kW / HP | 251 kW/341 PS KW/341 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 921 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 11,300 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 1,012 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 26,644 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 494 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 31,000 KM |
| Erstzulassung | 06/2023 |
| kW / HP | 251 kW/341 PS KW/341 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 895 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15,600 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 05/2024 |
| kW / HP | 100 kW/136 PS KW/136 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 522 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.