| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 16,920 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 516 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 479 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 38,418 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 451 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 11,999 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 06/2025 |
| kW / HP | 245 kW/333 PS KW/333 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 794 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 25 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 479 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 6,674 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 476 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 24,350 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 221 kW/296 PS KW/296 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 642 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 550 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 7,905 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 530 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 13,710 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 221 kW/296 PS KW/296 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 698 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 24,600 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 200 kW/268 PS KW/268 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 669 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 20 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 615 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 12,720 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 516 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 14,920 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 245 kW/329 PS KW/329 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 874 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 27,850 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 195 kW/261 PS KW/261 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 614 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 25,280 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 195 kW/261 PS KW/261 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 614 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 19,280 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 516 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 49,787 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 05/2021 |
| kW / HP | 235 kW/320 PS KW/320 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 579 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 13,450 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 245 kW/329 PS KW/329 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 852 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 20,701 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2023 |
| kW / HP | HPKW 235 kW/315 PS KW/315 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 609 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.