| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 25 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 468 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15,366 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 419 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10,050 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 419 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 5,917 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 419 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 20 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 115 kW/154 PS KW/154 HP |
| Aussenfarbe | Grün |
| 587 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 25 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 468 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 9,990 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 487 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| 460 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 16,850 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 593 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 858 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 483 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 479 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 27,851 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 399 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 3,946 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 441 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 14,500 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 08/2024 |
| kW / HP | 81 kW/110 PS KW/110 HP |
| Aussenfarbe | Gelb |
| 362 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 5,900 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 450 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 30,148 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 427 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 22,755 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 402 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 9,836 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 81 kW/109 PS KW/109 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 396 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 479 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 479 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.