| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 11,325 KM |
| Karosserieform | Kompakt |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 424 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 24,915 KM |
| Karosserieform | Kompakt |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 419 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 11,245 KM |
| Karosserieform | Kompakt |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 427 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 21,380 KM |
| Karosserieform | Kompakt |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 419 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 23,955 KM |
| Karosserieform | Kompakt |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 419 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 24,910 KM |
| Karosserieform | Kompakt |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 419 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 14,100 KM |
| Karosserieform | Kompakt |
| kW / HP | HPKW 59 kW/79 PS KW/79 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 324 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 60,590 KM |
| Karosserieform | Kompakt |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 396 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | Kompakt |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 59 kW/79 PS KW/79 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 347 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 13,240 KM |
| Karosserieform | Kompakt |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 417 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 23,622 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 394 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 22,707 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 444 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 20,595 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 85 kW/114 PS KW/114 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 394 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 12,400 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 437 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 21,440 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 437 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | Kompakt |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 59 kW/79 PS KW/79 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 347 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 16,500 KM |
| Karosserieform | Kompakt |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 431 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15,122 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 450 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 26,762 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 444 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 25,251 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 444 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.