| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 611 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 622 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 83,000 KM |
| Erstzulassung | 03/2023 |
| kW / HP | 130 kW/177 PS KW/177 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 507 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 629 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 575 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 567 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 567 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 567 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 567 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 33,942 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 491 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 34,751 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 494 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 577 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 577 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 577 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 567 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 39,398 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 498 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 36,943 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 486 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | Van |
| Erstzulassung | 09/2025 |
| kW / HP | 107 kW/145 PS KW/145 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 535 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 575 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 575 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.