| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 16,913 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 511 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 564 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Getriebe | Automatisch |
|---|---|
| Kilometerstand | 12,000 KM |
| Karosserieform | Van |
| Erstzulassung | 03/2024 |
| kW / HP | 132 kW/179 PS KW/179 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 421 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Getriebe | Automatisch |
|---|---|
| Kilometerstand | 32,300 KM |
| Erstzulassung | 02/2023 |
| kW / HP | 165 kW/224 PS KW/224 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 404 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Erstzulassung | 08/2025 |
| kW / HP | 107 kW/145 PS KW/145 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 507 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 516 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 564 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 521 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 36,305 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 496 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 517 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 564 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 530 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 110 kW/148 PS KW/148 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 529 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Getriebe | Automatisch |
|---|---|
| Kilometerstand | 38,700 KM |
| Erstzulassung | 03/2024 |
| kW / HP | 132 kW/179 PS KW/179 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 406 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Getriebe | Automatisch |
|---|---|
| Kilometerstand | 6,100 KM |
| Karosserieform | Van |
| Erstzulassung | 04/2024 |
| kW / HP | 132 kW/179 PS KW/179 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 429 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Erstzulassung | 07/2025 |
| kW / HP | 107 kW/145 PS KW/145 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 493 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Getriebe | Automatisch |
|---|---|
| Kilometerstand | 26,000 KM |
| Karosserieform | Van |
| Erstzulassung | 08/2024 |
| kW / HP | 132 kW/179 PS KW/179 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 417 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Getriebe | Automatisch |
|---|---|
| Kilometerstand | 19,200 KM |
| Erstzulassung | 03/2024 |
| kW / HP | 132 kW/179 PS KW/179 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 417 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 564 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 517 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.