| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 18,615 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 1,322 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 19,625 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 1,237 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10,271 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 270 kW/362 PS KW/362 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 1,301 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 7,276 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 1,225 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 29,865 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 1,091 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 9,131 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 1,242 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 17,087 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 1,147 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 16,870 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 320 kW/429 PS KW/429 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 1,483 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 29,146 KM |
| Karosserieform | Coupe |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 320 kW/429 PS KW/429 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 1,575 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 18,292 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 330 kW/443 PS KW/443 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 1,598 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 29,918 KM |
| Karosserieform | Coupe |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 1,403 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.