| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 11,858 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 661 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 3,298 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 829 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15,789 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 913 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 4,611 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 788 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 12,974 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 726 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 8,106 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 859 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 19,597 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 773 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 23,292 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 125 kW/168 PS KW/168 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 647 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 17,141 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 125 kW/168 PS KW/168 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 618 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 7,898 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 642 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 14,270 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 310 kW/416 PS KW/416 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 1,111 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 22,265 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 788 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 9,987 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 740 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 18,296 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 310 kW/416 PS KW/416 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 1,052 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 6,848 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 780 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 17,389 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 732 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 7,189 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 716 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 18,429 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Rot |
| 824 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 11,663 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 711 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 19,789 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 147 kW/197 PS KW/197 HP |
| Aussenfarbe | Rot |
| 646 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.