| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 31,500 KM |
| Erstzulassung | 06/2023 |
| kW / HP | 96 kW/131 PS KW/131 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 335 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 5,554 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 377 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 8,903 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 452 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10,027 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 374 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 30,688 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 367 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 34,178 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 414 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.