| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 6,999 KM |
| First registration | 10/2024 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Exterior color | White |
| 463 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 17,000 KM |
| Body Style | Compact |
| First registration | 03/2025 |
| kW / HP | 74 kW/101 PS KW/101 HP |
| Exterior color | Black |
| 328 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 23,000 KM |
| First registration | 09/2024 |
| kW / HP | 85 kW/116 PS KW/116 HP |
| Exterior color | Red |
| 421 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 14,000 KM |
| First registration | 03/2024 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Exterior color | Gray |
| 447 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Van |
| First registration | 01/2026 |
| kW / HP | 96 kW/131 PS KW/131 HP |
| Exterior color | Gray |
| 471 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 8,000 KM |
| First registration | 07/2024 |
| kW / HP | 81 kW/110 PS KW/110 HP |
| Exterior color | Gray |
| 313 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 3,000 KM |
| First registration | 07/2024 |
| kW / HP | 81 kW/110 PS KW/110 HP |
| Exterior color | Gray |
| 321 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 24,885 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 02/2025 |
| kW / HP | 84 kW/114 PS KW/114 HP |
| Exterior color | Gray |
| 378 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Compact |
| First registration | 08/2025 |
| kW / HP | 74 kW/101 PS KW/101 HP |
| Exterior color | Red |
| 342 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 3,729 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 08/2025 |
| kW / HP | 106 kW/144 PS KW/144 HP |
| Exterior color | Gray |
| 429 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 16,000 KM |
| First registration | 02/2024 |
| kW / HP | 96 kW/131 PS KW/131 HP |
| Exterior color | Gray |
| 378 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 46,000 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 04/2024 |
| kW / HP | 96 kW/131 PS KW/131 HP |
| Exterior color | Gray |
| 364 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Compact |
| First registration | 08/2025 |
| kW / HP | 74 kW/101 PS KW/101 HP |
| Exterior color | Gray |
| 342 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 28,000 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2024 |
| kW / HP | 80 kW/109 PS KW/109 HP |
| Exterior color | Black |
| 347 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 3,000 KM |
| First registration | 07/2025 |
| kW / HP | 106 kW/144 PS KW/144 HP |
| Exterior color | White |
| 414 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 8,000 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 04/2024 |
| kW / HP | 96 kW/131 PS KW/131 HP |
| Exterior color | Gray |
| 335 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 17,000 KM |
| First registration | 04/2024 |
| kW / HP | 96 kW/131 PS KW/131 HP |
| Exterior color | Red |
| 449 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 21,000 KM |
| First registration | 04/2023 |
| kW / HP | 96 kW/131 PS KW/131 HP |
| Exterior color | Black |
| 486 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 2,000 KM |
| First registration | 04/2025 |
| kW / HP | 74 kW/101 PS KW/101 HP |
| Exterior color | Gray |
| 364 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 11,000 KM |
| First registration | 03/2024 |
| kW / HP | 81 kW/110 PS KW/110 HP |
| Exterior color | Black |
| 299 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.