| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 24,889 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | 145 kW/197 PS KW/197 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 636 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 35,900 KM |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | 145 kW/197 PS KW/197 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 678 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 16,321 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 631 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 21,035 KM |
| Erstzulassung | 01/2023 |
| kW / HP | HPKW 335 kW/449 PS KW/449 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 940 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 4,132 KM |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 335 kW/449 PS KW/449 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 843 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 26,962 KM |
| Erstzulassung | 01/2021 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 767 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15,559 KM |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 300 kW/402 PS KW/402 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 701 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 4,500 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 245 kW/329 PS KW/329 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 1,236 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 1,000 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 681 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 1,000 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 335 kW/449 PS KW/449 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 1,177 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 9,793 KM |
| Erstzulassung | 01/2023 |
| kW / HP | HPKW 335 kW/449 PS KW/449 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 986 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 42,135 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 686 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 26,900 KM |
| Erstzulassung | 03/2025 |
| kW / HP | 184 kW/250 PS KW/250 HP |
| 979 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 24,001 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 335 kW/449 PS KW/449 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 808 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 23,464 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 767 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 19,398 KM |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 625 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15,045 KM |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 623 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 26,549 KM |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 616 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 19,440 KM |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 825 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15,470 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 638 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.