| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15,100 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | 74 kW/101 PS KW/101 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 306 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 527 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 20 KM |
| Karosserieform | Van |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 479 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 20 KM |
| Karosserieform | Van |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 479 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 466 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 466 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 455 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Orange |
| 451 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 107 kW/143 PS KW/143 HP |
| Aussenfarbe | Grün |
| 438 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 14,900 KM |
| Karosserieform | Van |
| kW / HP | HPKW 103 kW/138 PS KW/138 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 395 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 17,915 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 371 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 19,696 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Aussenfarbe | Braun |
| 494 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 431 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 419 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 405 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 31,315 KM |
| Karosserieform | Van |
| kW / HP | HPKW 103 kW/138 PS KW/138 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 395 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 20,360 KM |
| Karosserieform | Van |
| kW / HP | HPKW 103 kW/138 PS KW/138 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 395 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 38,930 KM |
| Karosserieform | Van |
| kW / HP | HPKW 103 kW/138 PS KW/138 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 380 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 20,257 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 374 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 24,808 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| kW / HP | HPKW 96 kW/129 PS KW/129 HP |
| 374 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.