| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 6,511 KM |
| Karosserieform | Coupe |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Rot |
| 942 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 20 KM |
| Karosserieform | Van |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 915 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 8 KM |
| Karosserieform | Van |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 915 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 900 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 8,042 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 180 kW/241 PS KW/241 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 865 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 14,258 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 858 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 12,821 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 827 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 7,287 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 150 kW/201 PS KW/201 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 781 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 8,114 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 140 kW/188 PS KW/188 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 740 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 7,341 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 717 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 13,972 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 716 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 3,996 KM |
| Karosserieform | Coupe |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 674 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 3,996 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 674 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 9,987 KM |
| Karosserieform | Coupe |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 661 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 24,501 KM |
| Karosserieform | Coupe |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 661 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 18,652 KM |
| Karosserieform | Van |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 661 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15,550 KM |
| Karosserieform | Coupe |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 651 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15,550 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 651 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 22,247 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 643 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 30,688 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 100 kW/134 PS KW/134 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 643 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.