| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | Van |
| kW / HP | HPKW 125 kW/168 PS KW/168 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 639 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | Van |
| kW / HP | HPKW 125 kW/168 PS KW/168 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 639 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | Van |
| kW / HP | HPKW 125 kW/168 PS KW/168 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 635 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 23,313 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 49 kW/66 PS KW/66 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 329 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 15,535 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 49 kW/66 PS KW/66 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 329 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 116 kW/156 PS KW/156 HP |
| 469 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | Van |
| kW / HP | HPKW 125 kW/168 PS KW/168 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 682 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Diesel |
|---|---|
| Getriebe | Schalter |
| Kilometerstand | 50 KM |
| Karosserieform | Van |
| kW / HP | HPKW 125 kW/168 PS KW/168 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 629 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 109 kW/146 PS KW/146 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 589 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 109 kW/146 PS KW/146 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 589 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 109 kW/146 PS KW/146 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 589 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 22,071 KM |
| Karosserieform | Kompakt |
| kW / HP | HPKW 67 kW/90 PS KW/90 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 342 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 67 kW/90 PS KW/90 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 374 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Elektrisch |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | Limousine |
| kW / HP | HPKW 160 kW/215 PS KW/215 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 546 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 105 kW/141 PS KW/141 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 480 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 105 kW/141 PS KW/141 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 480 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 105 kW/141 PS KW/141 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 480 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 70 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 105 kW/141 PS KW/141 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 480 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 20 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 105 kW/141 PS KW/141 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 480 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 15 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 105 kW/141 PS KW/141 HP |
| Aussenfarbe | Rot |
| 473 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.