| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 25,000 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 04/2025 |
| kW / HP | 145 kW/197 PS KW/197 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 636 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 27,942 KM |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 342 kW/459 PS KW/459 HP |
| Aussenfarbe | Rot |
| 1,156 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 1,000 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 335 kW/449 PS KW/449 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 972 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 22,531 KM |
| Erstzulassung | 01/2023 |
| kW / HP | HPKW 257 kW/345 PS KW/345 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 806 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 3,875 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2026 |
| kW / HP | HPKW 186 kW/249 PS KW/249 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 955 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 14,000 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 293 kW/393 PS KW/393 HP |
| Aussenfarbe | Silber |
| 797 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 19,398 KM |
| Erstzulassung | 01/2025 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 777 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 30,563 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2021 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 626 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 20,123 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| Erstzulassung | 01/2021 |
| kW / HP | HPKW 145 kW/194 PS KW/194 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 626 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 17,295 KM |
| Erstzulassung | 01/2024 |
| kW / HP | HPKW 120 kW/161 PS KW/161 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 607 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 13,400 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 335 kW/449 PS KW/449 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 1,125 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 21,700 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 335 kW/449 PS KW/449 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 1,111 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 22,200 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 335 kW/449 PS KW/449 HP |
| Aussenfarbe | Rot |
| 1,082 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 17,700 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 335 kW/449 PS KW/449 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 1,054 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 1,500 KM |
| Karosserieform | Kombi |
| kW / HP | HPKW 293 kW/393 PS KW/393 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 983 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 62,722 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 335 kW/449 PS KW/449 HP |
| Aussenfarbe | Weiß |
| 967 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 9,000 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 335 kW/449 PS KW/449 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 954 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 12,990 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 335 kW/449 PS KW/449 HP |
| Aussenfarbe | Grau |
| 921 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 17,900 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 335 kW/449 PS KW/449 HP |
| Aussenfarbe | Schwarz |
| 896 € pro Monat Inkl. MwSt |
| Treibstoff | Benzin |
|---|---|
| Getriebe | Automatisch |
| Kilometerstand | 10,000 KM |
| Karosserieform | SUV/4x4 |
| kW / HP | HPKW 184 kW/247 PS KW/247 HP |
| Aussenfarbe | Blau |
| 856 € pro Monat Inkl. MwSt |
Door op « Accepteer alle cookies » te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies op uw apparaat, door ons en onze partners, om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik ervan te analyseren en bij te dragen aan onze marketinginspanningen. Allgemeine Geschäftsbedingungen en Datenschutzbestimmungen. U kunt op elk moment van gedachten veranderen of bezwaar maken tegen het gebruik van deze gegevens door onderaan elke pagina op « Cookies » te klikken.