| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 05/2025 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Exterior color | Silver |
| 526 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 8 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 02/2026 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Exterior color | Gray |
| 547 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 5,900 KM |
| First registration | 12/2025 |
| kW / HP | 293 kW/398 PS KW/398 HP |
| Exterior color | White |
| 1,237 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 12,000 KM |
| First registration | 06/2025 |
| kW / HP | 120 kW/163 PS KW/163 HP |
| Exterior color | White |
| 721 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 6,999 KM |
| First registration | 10/2024 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Exterior color | White |
| 463 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 17,000 KM |
| Body Style | Compact |
| First registration | 03/2025 |
| kW / HP | 74 kW/101 PS KW/101 HP |
| Exterior color | Black |
| 328 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Manual |
| Mileage | 38,000 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 06/2023 |
| kW / HP | 242 kW/329 PS KW/329 HP |
| Exterior color | White |
| 765 € per month VAT incl. |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 52,000 KM |
| First registration | 06/2023 |
| kW / HP | 177 kW/241 PS KW/241 HP |
| Exterior color | Blue |
| 779 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 6,000 KM |
| Body Style | Compact |
| First registration | 10/2024 |
| kW / HP | 125 kW/170 PS KW/170 HP |
| Exterior color | Gray |
| 577 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 9,600 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | 125 kW/170 PS KW/170 HP |
| Exterior color | Black |
| 579 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 24,000 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 04/2025 |
| kW / HP | 135 kW/184 PS KW/184 HP |
| Exterior color | Gray |
| 672 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 23,000 KM |
| First registration | 09/2024 |
| kW / HP | 85 kW/116 PS KW/116 HP |
| Exterior color | Red |
| 421 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 11,000 KM |
| First registration | 03/2025 |
| kW / HP | 120 kW/163 PS KW/163 HP |
| Exterior color | Black |
| 757 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 39,000 KM |
| First registration | 04/2024 |
| kW / HP | 155 kW/211 PS KW/211 HP |
| Exterior color | Green |
| 764 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| Body Style | Sedan |
| First registration | 11/2025 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Exterior color | Blue |
| 607 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 10 KM |
| First registration | 02/2026 |
| kW / HP | 116 kW/158 PS KW/158 HP |
| Exterior color | Gray |
| 560 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 14,000 KM |
| First registration | 03/2024 |
| kW / HP | 110 kW/150 PS KW/150 HP |
| Exterior color | Gray |
| 447 € per month VAT incl. |
| Fuel | Gasoline |
|---|---|
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 37,000 KM |
| First registration | 03/2024 |
| kW / HP | 135 kW/184 PS KW/184 HP |
| Exterior color | Black |
| 629 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 16,000 KM |
| Body Style | Station wagon |
| First registration | 11/2024 |
| kW / HP | 223 kW/303 PS KW/303 HP |
| Exterior color | Black |
| 994 € per month VAT incl. |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| Mileage | 12,000 KM |
| First registration | 01/2025 |
| kW / HP | 210 kW/286 PS KW/286 HP |
| Exterior color | Black |
| 1,267 € per month VAT incl. |
By clicking on « Accept all cookies », you accept the deposit of cookies on your device, by us and our partners, to improve navigation on the site, analyze its use and contribute to our marketing efforts. Terms of Use and Privacy Policy. You can change your mind or oppose the use of this data at any time by clicking on « Cookies » at the bottom of each page.